MEGAPULSE HF FRAXX

//loktal.pl/wp-content/uploads/2021/08/Megapulse-Fraxx-Loktal.png

Megapuls HF Fraxx to część frakcyjna 4 MHz urządzenia Loktal. Działa tylko w połączeniu z nożem radiochirurgicznym, czyli z Wavetronic Touch 6000.

Megapuls HF Fraxx Loktal

Urządzenie wytwarza w sposób kontrolowany i precyzyjny impulsy energii elektromagnetycznej w cyklach od 5Hz do 80Hz, czyli od 5 do 80 impulsów na sekundę. To w połączeniu z częstotliwością roboczą 4Mhz modułu „Wavetronic 6000 Touch” umożliwia waporyzację nabłonkową tkanek z niezwykłą precyzją i doskonałymi wynikami pooperacyjnymi.

4 programy zabiegowe: LOW, MIDIUM, FREE, SIC działają na różnych poziomach głębokości wnikania w zależności od indywidualnych wymagań terapeutycznych.

SmartShot: funkcjonalność pozwalająca na frakcyjne sterowanie losowymi impulsami. System HF FRAXX rozprowadza energię ułamkowo na tkankę, poprzez 64 mikropunkty po 100 tysięcznych milimetra każdy, z programami sekwencjonowania i regulowanymi czasami wyzwalania w zależności od rodzaju zabiegu.

Smart Shot Loktal

Technologia Smart Shot Loktal

Skin Impedance Control SIC: system kontroli impedancji skóry (ocena tkanki biologicznej określająca ilościowo jej składniki pod kątem przepływu prądu elektrycznego o niskiej amplitudzie i wysokiej częstotliwości).

Proces System in Package (SIP): sterowanie płytką główną w celu zrównoważenia wydajności, objętości i wagi.

Niezawodność: urządzenie wyposażone w czujnik, który przesyła informacje rzędu milionów razy (na milisekundę); optymalne moce energetyczne.

Funkcjonalność: moduły ze wstępnie zdefiniowanymi parametrami; mniej „zależności od ręki”; rozpoznawanie wilgoci w tkankach i lipidów; większa precyzja punktów styku - unikanie niewłaściwych pozycji i braku pokrycia.

Bezpieczeństwo: zapobieganie niekorzystnym skutkom ubocznym, takim jak: dyschromia i przerost; większa kontrola bólu (przestój); minimalny czas rekonwalescencji; niewielkie ryzyko wystąpienia przebarwień w porównaniu do zabiegów laserowych.