Gwarancja i wsparcie techniczne

Gwarancja dotyczy urządzeń Wavetronic 6000 Touch i Megapulse HF Fraxx wyprodukowanych przez Loktal Medical Electronics, na okres jednego (1) roku gwarancji.

Firma NewU gwarantuje i zobowiązuje się do naprawy lub wymiany w okresie gwarancji na rzecz pierwszego właściciela wszystkich części, które w trakcie normalnego użytkowania wykazują wady montażowe, materiałowe lub produkcyjne które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowania urządzenia.

Wsparcie

Wsparcie techniczne polega na natychmiastowym usuwaniu problemu, wymianie uszkodzonych lub zużytych części czy modułów.

Wsparcie profilaktyczna to szereg procedur monitorowania i kontroli, które są stosowane w celu zapobiegania awarii w zakresie eksploatacji urządzenia. W przeciwieństwie do konserwacji naprawczej, ta konserwacja jest zawsze zaplanowana i przeprowadzana okresowo w oparciu o harmonogram i/lub wskaźnik operacyjny. Ten rodzaj konserwacji sprawia, że sprzęt działa z maksymalną wydajnością.

Ogólne warunki gwarancji:

Gwarancji podstawowa od producenta. -1 (jeden) rok
Gwarancji rozszerzona (rekomendowana). – 2 (dwa) lata

Po ukończeniu rocznej podstawowej gwarancji, należy wysłać do serwisu urządzenie wraz z paszportem technicznym i formularzem zgłoszeniowym na adres serwis@newu.pl

Zalecamy, aby serwis i konserwacja profilaktyczna były przeprowadzane co 12 miesięcy w serwisie firmy NewU

Warianty gwarancji

Wavetronic 6000 Touch, Megapulse HF Fraxx- 12 miesięcy + 24 miesiące
Pozostałe części, elementy i akcesoria- 3 miesiące

Całodniowa asysta

Na start zapewniamy całodniową asystę przy zabiegach. Co to oznacza? Kupując urządzenie LOKTAL, masz pewność, że nasz przedstawiciel osobiście dostarczy urządzenie, podłączy i asystuje przy pierwszych zabiegach. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt nie został uszkodzony podczas transportu, działa i jest prawidłowo podłączony.