Loktal – o firmie

Loktal Medical Electronics

Loktal to firma zajmująca się rozwojem i produkcją sprzętu elektromedycznego. Powstała w 1988 r. w Brazylii – obecnie dostarcza swoje urządzenia do kilkudziesięciu krajów na wszystkich kontynentach. Własny zakład przemysłowy dysponuje najnowocześniejszymi zasobami technologicznymi, aby sprostać międzynarodowym standardom jakościowym i  funkcjonalnym.

Firma dostarcza swoje urządzania do globalnych klientów estetycznych, chirurgicznych, stomatologicznych i weterynaryjnych oraz ich pacjentów. Jej zaawansowane produkty o częstotliwości radiowej (RF) są używane na całym świecie do precyzyjnych zabiegów chirurgicznych i estetycznych. Loktal obecny jest w 25 krajach na wszystkich kontynentach.

Loktal doceniany jest za bezpieczeństwo i niezawodność produktów high-tech. Firma koncentruje swoje wysiłki na ciągłym doskonaleniu procesów i jakości swoich produktów. Jej wartościami są: satysfakcja specjalistów i pacjentów; rozwój naukowy i technologiczny oraz efektywne doskonalenie.

NewU – dystrybutor w Polsce

Jedynym dystrybutorem Loktala w Polsce jest firma NewU, obecna na rynku od kilkunastu lat. Jest jednym z liderów w branży medycyny estetycznej i szkoleniowej dla lekarzy — w ciągu roku przeprowadza ich ok. 150 w całym kraju i współpracuje pod tym kątem z uznanymi specjalistami w swoich dziedzinach. Firma NewU oferuje również szkolenia z zabiegów przeprowadzanych Loktalem. Tutaj znajduje się ich aktualny harmonogram.