Lek. Anna Ptasiński

Okulista- specjalista medycyna estetyczna.

Lek. Anna Ptasińska to absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.  Ukończyła specjalizacje okulistyki na wydziale lekarskim. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywała w trakcie licznych szkoleń i kursów, uczestniczyła również w stażach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Między innymi, uczyła się w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, a także w Japonii, Turcji i na Wyspach Brytyjskich. Dzięki udziałowi w szkoleniach i kongresach zapoznawała się z najnowszymi technikami zabiegowymi z zakresu mikrochirurgii oka, blefaroplastyki (korekcja powiek) oraz medycyny estetycznej.

lek. Anna Ptasiński to wysokiej klasy specjalistka w zakresie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych okolic oczu oraz zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Wykonuje szereg zaawansowanych zabiegów chirurgicznych okolic oczu, takich jak np. wycięcia gradówek, okuloplastyka – plastyka powiek górnych oraz plastyka powiek dolnych jak również zabiegi medycyny estetycznej takie jak np. ostrzykiwanie zróżnicowanymi preparatami, modelowanie twarzy.