lek. med. Zdzisław Dubnicki

W 1995 roku uzyskanie II-go stopnia specjalizacji z ginekologii i położnictwa. W latach 2009 – 2011 studia podyplomowe uzyskując tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Od 1993 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w dziedzinie ginekologii i położnictwa, od 2010 roku realizowaną w Medyk Centrum w Częstochowie. Tam też kieruję Kliniką Medyk Estetic Centrum Medycyny Estetycznej.

Należy do zespołu ekspertów znanych klinik medycyny estetycznej, prowadzi szkolenia oraz warsztaty z laseroterapii i technik RF w kraju i za granicą. Przeprowadza konsultacje oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i naprawczej, a także ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Specjalizuję się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, preparatów z kwasem hialuronowym i innymi substancjami wypełniającymi oraz w technikach z użyciem czynników wzrostu i komórek macierzystych,  nici liftingujących i ujędrniających.

Wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej, a także ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Znaczna część działalności dr Dubnickiego dotyczy leczenia kobiet z objawami wysiłkowego nietrzymania moczu, pogorszenia jakości życia intymnego jako konsekwencji przeszłości położniczej lub atrofii nabłonków narządu rodnego. Jako specjalista ginekolog kontynuuję i rozwija umiejętności ginekologii operacyjnej, zwłaszcza endoskopowej w ramach “Chirurgii jednego dnia” w Centrum Medycznym Medyk Centrum.